Produkty NEST

130 let značky Mayer Sitzmöbel
 

 

MAYER Sitzmöbel - ORGATEC 2022

Historie značky MAYER Sitzmöbel začíná na konci 19. století, kdy je v německé obci Mannsgereuth v horním Bavorsku poblíž města Redwitz založena nábytkářská firma MAYER. Od 60. let 20. století se věnuje výhradně výrobě sedacího nábytku. V současné době se firma MAYER Sitzmöbel vypracovala v moderního výrobce barových, kancelářských, zdravotnických a dalších židlí. Obchodně působí po celém světě, stěžejním regionem je západní Evropa.

27 let značky MAYER CZ
 

 

MAYER CZ - vzorkovna Nový Jičín 2023

Historie značky MAYER CZ začíná v roce 1996. Je založena společnost BOHEMIA MULTIP jako výhradní prodejce produktů MAYER Sitzmöbel pro Česko a Slovensko s právem licenční výroby v Novém Jičíně. V roce 2002 se většinovým majitelem společnosti stává MAYER Sitzmöbel a mění se název na MAYER CZ. V roce 2018 se společnost MAYER CZ dostává již zcela do rukou českých společníků, dvou manažerů, kteří zde pracují téměř po celou dobu její české existence. Zároveň je podepsána smluva o strategické spolupráci MAYER CZ a MAYER Sitzmöbel.

MAYER CZ se prodejně zaměřuje na trhy střední a východní Evropy - Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Pobaltí, Bulharsko, Slovinsko a další.

Nosným sortimentem je dětský rostoucí nábytek KIDS se zajímavými doplňky a sedací nábytek MEDI pro zdravotnické a laboratorní provozy. Doplňkovými sortimenty jsou sedací nábytek OFFICE pro kanceláře, obchodní a konferenční prostory a balanční stoličky NEST pro fanoušky inovativního sezení. Důraz je kladen na ergonomii, kvalitu a řemeslnou jistotu, důležitý je i originální vzhled a bezpečnost.

            MAYER CZ je od roku 2020 řádným členem Asociace Českých Nábytkářů. Hlavní myšlenkou AČN je "maximální spokojenost zákazníka s nábytkem i poskytovanými službami".

Vizí MAYER CZ je obohatit "naše" trhy kvalitními výrobky vlastního vývoje a vlastní výroby a zhodnotit tak zkušenosti a řemeslnou dovednost týmů MAYER CZ a MAYER Sitzmöbel. 

Našim posláním je vyrábět kvalitní produkty, které mají dlouhodobý pozitivní vliv na fyzickou i psychickou pohodu našich Zákazníků.