Produkty NEST

129 let značky Mayer Sitzmöbel
 


Mayer Sitzmöbel - veletrh IMM 2017

Historie značky MAYER Sitzmöbel začíná na konci 19. století, kdy v německé obci Mannsgereuth v horním Bavorsku poblíž města Redwitz byla založena nábytkářská firma MAYER. Od 60. let 20. století se věnuje výhradně výrobě sedacího nábytku. V současné době se firma MAYER Sitzmöbel vypracovala v moderního výrobce kancelářských, bytových, zdravotnických a dětských židlí. Obchodně působí po celém světě, stěžejním regionem je západní Evropa.

23 let značky MAYER CZ
 

 

MAYER CZ - vzorkovna Nový Jičín 2018

Historie značky MAYER CZ začíná v roce 1996. Je založena společnost BOHEMIA MULTIP jako výhradní prodejce produktů MAYER Sitzmöbel pro Českou a Slovenskou republiku s právem licenční výroby v Novém Jičíně. Od 1.1.2002 se většinovým majitelem společnosti stává MAYER Sitzmöbel a mění se i název na MAYER CZ.

Od roku 2005 společnost MAYER CZ poskytuje záruku 5 let na většinu svých výrobků.

Společnost MAYER CZ se postupem času stále více vedle Česka a Slovenska zaměřuje na zahraniční trhy střední a východní Evropy - Polsko, Maďarsko, Pobaltí, Bulharsko, Slovinsko a další.

V současnosti je nosným sortimentem dětský rostoucí nábytek KIDS se zajímavými doplňky, sedací nábytek MEDI pro zdravotnické a laboratorní provozy a ucelený sortiment sedacího nábytku OFFICE pro kanceláře, obchodní a konferenční prostory. Důraz je vždy kladen na ergonomii, kvalitu a řemeslnou jistotu, důležitý je i originální vzhled a bezpečnost.

Od roku 2016 se sortiment rozšiřuje o jedinečnou kolekci NEST NATURE pro fanoušky zdravého balančního sezení s přírodním ekologickým podtextem. Na prvních dvou výstavách získávají výrobky NEST NATURE jak obdiv veřejnosti tak i ocenění odborných porot!

Na konci roku 2018 se společnost MAYER CZ dostává již zcela do rukou českých společníků, dvou manažerů, kteří pracují ve společnosti téměř po celou dobu její české existence. Strategická spolupráce MAYER Sitzmöbel a MAYER CZ pokračuje!

Vizí MAYER CZ je obohatit "naše" trhy kvalitními výrobky vlastního vývoje a vlastní výroby a zhodnotit tak zkušenosti a řemeslnou dovednost celých týmů MAYER CZ a MAYER Sitzmöbel. 

Posláním MAYER CZ je vyrábět takové produkty, které jsou pro Vás, naše klienty velmi důležité a mají dlouhodobý pozitivní vliv na fyzickou i psychickou pohodu Vás i vašich dětí!