Produkty NEST

128 let značky Mayer Sitzmöbel
 


Mayer Sitzmöbel - veletrh IMM 2017

Historie značky Mayer Sitzmöbel začíná na konci 19. století, kdy v německé obci Mannsgereuth v horním Bavorsku poblíž města Redwitz byla založena nábytkářská firma MAYER. Od 60. let 20. století se věnuje výhradně výrobě sedacího nábytku. V současné době se firma MAYER Sitzmöbel vypracovala v moderního výrobce kancelářských, bytových, zdravotnických a dětských židlí. Obchodně působí po celém světě, stěžejním regionem je západní Evropa.

22 let značky MAYER CZ
 

 

MAYER CZ - vzorkovna Nový Jičín 2018

Historie značky MAYER CZ začíná v roce 1996. Je založena společnost BOHEMIA MULTIP jako výhradní prodejce produktů Mayer Sitzmöbel pro Českou a Slovenskou republiku s právem licenční výroby v Novém Jičíně. Od 1.1.2002 se většinovým majitelem společnosti stává Mayer Sitzmöbel a mění se i název na MAYER CZ.

Od roku 2005 společnost MAYER CZ poskytuje záruku 5 let na většinu svých výrobků.

Společnost MAYER CZ se postupem času stále více vedle Česka a Slovenska zaměřuje na zahraniční trhy střední a východní Evropy - Polsko, Maďarsko, Pobaltí, Bulharsko, Slovinsko a další.

V současnosti je sortiment výrobků společnosti MAYER CZ přizpůsoben potřebám českého a ostatních trhů, kam se výrobky prodávají, a značně se liší od sortimentu německého většinového majitele. Nosným sortimentem je dětský rostoucí nábytek KIDS se zajímavými doplňky, speciální židle a stoličky MEDI pro zdravotnické a laboratorní provozy a ucelený sortiment sedacího nábytku OFFICE pro kanceláře, obchodní a konferenční prostory. Důraz je kladen na ergonomii, kvalitu a řemeslnou jistotu, důležitý je i originální vzhled a bezpečnost.

Od roku 2016 se sortiment rozšiřuje o jedinečnou kolekci NEST NATURE pro fanoušky zdravého balančního sezení s přírodním ekologickým podtextem. Na prvních dvou výstavách získávají výrobky NEST NATURE jak obdiv veřejnosti tak i ocenění odborných porot!

Vizí do budoucna je obohatit "naše" trhy dalšími výrobky vlastního vývoje a vlastní výroby a zhodnotit tak zkušenosti a řemeslnou dovednost celých týmů MAYER CZ a MAYER D. 

Našim posláním je vyrábět něco, co je pro Vás, naše klienty, velmi důležité a má dlouhodobý pozitivní vliv na fyzickou i psychickou pohodu Vás a vašich dětí!